Anija valla meistrivõistlused saalijalgpallis 2014

22.11.2014

Anija valla meister saalijalgpallis on Kooli tänava II meeskond!

Laupäeval, 22. novembril toimusid Kehra spordihoones Anija valla meistrivõistlused saalijalgpallis. Spordiklubi Anija Unitedi poolt korraldatud turniiril olid üksteiselt mõõtu võtmas kaheksa võistkonda, kes jagati kahte 4-liikmelisse alagruppi.


Turniirisüsteem nägi ette, et mõlema alagrupi kaks paremat saavad edasi poolfinaali ning ülejäänud mängivad omavahel madalamate kohtade peale.

A alagrupi võitis Kooli I, kes ei loovutanud kolme mänguga ühtegi punkti. Teise positsiooni võitles välja Kehra All Stars, kui peale avavooru kaotust suudeti alistada nii Sofa kui ka Korvpallurid väravatevahega 7:0. Kolmanda koha väljaselgitamiseks tuli peale omavahelist viigimängu appi võtta üldine väravate vahe, mis oli Sofal mõnevõrra parem kui Korvpalluritel, tasuks seega pääs 5. koha mängule.


1. Kooli I 9p

2. Kehra All Stars 6p

3. Sofa 1p

4. Korvpallurid 1p


B alagrupis alustasid tugevalt Põrgupõhja ja Kooli II, kes võitsid vastavalt FC Juniorsit ja Alaveret. Kooli II võistkonna hea hoog jätkus ka järelejäänud alagrupimängudes ning täiseduga kindlustati omale koht poolfinaalis. Teise koha peale heitlesid Põrgupõhja ja Alavere. Viimased väljusid omavahelisest mängust võidukalt ning hõivasid teise poolfinaalkoha. Turniiri noorimad osalejad FC Juniorsist avaldasid tugevat vastupanu kõigile ning olid mitmel korral üllatuse sepistamisele lähedal. Lõpuks jäid vanemate ja kogenumate vastu punktid siiski saamata ning tuli leppida 7. koha mänguga.


1. Kooli II 9p

2. Alavere 6p

3. Põrgupõhja 3p

4. FC Juniors 0p


Niisiis olid esimeses kohamängus vastamisi Korvpallurid ning FC Juniors. Juuniorid jäid küll mängu alguses 0:1 kaotusseisu, kuid lõid seejärel kolm vastuseta väravat ja kindlustasid omale 7. koha.


5. koha mängus kohtusid Sofa ja Põrgupõhja. Mõlemad meeskonnad said vaheldumisi eduseisus mängida, kuid lõpuks oli Põrgupõhja tänu viimase minuti väravale 4:3 parem.


1. poolfinaalmäng oli küllaltki ühepoolne. Kooli I pani oma paremuse Alavere üle selgelt maksma, võites kohtumise lõpuks tulemusega 6:1.


2. poolfinaal oli vastupidiselt tasavägine ja haarav. Võimalusi jagus rohkelt mõlemale poole, kuid Kooli II suutis need lõpuks edukamalt ära kasutada ja lunastada skooriga 2:0 pääsu finaali.


Pronksimäng oli pealtvaataja jaoks tõeline maiuspala. Alavere ja All Starsi vaheline mäng pakkus palju võimalusi, füüsilist võitlust ja tagatipuks välkus ka turniiri ainus punane kaart. Pronksised autasud pälvis lõpuks Alavere, kes suutis lüüa mängu ainsa värava.


Turniiri viimane mäng oli ühe tõelise finaali vääriline. Kooli tänava võistkondade omavaheline heitlus sai haarava normaalaja järel, mis päädis seisuga 2:2, lõpplahenduse alles penaltiseerias. Mõlemad võistkonnad eksisid esimesel kolmel löögil ühe korra. Seejärel löödi penalteid esimese eksimuseni. Kooli II suutis oma neljanda penalti realiseerida, kuid Kooli I löök raksatas väravaposti ning esikoha saatus oli sellega otsustatud.


Turniiri võitjameeskond sai oma valdusesse suursuguse rändkarika. Esikolmikut autasustati medalitega. Eriauhinnad said parim väravakütt, parim väravavaht ning parim mängija.


Võidukas Kooli II võistkonnas mängisid: Valeri Vilpo (parim väravavaht), Silver Laaneveer, Sergei Ziedjalis, Sergei Kopossov, Andrei Fedossejev, Emin Munshiyev, Sergei Toivokainen.


2. koha saavutanud Kooli I mängis koossseisus: Edvin Härgin, Aleksandr Levin, Cevin Kuldmaa, Villu Roomere, Anatoli Nagornõi (parim väravakütt), Pavel Hartšuk, Rene Loog.


3. koha pälvinud Alavere koosseis oli järgmine: Mark Reisi, Kaspar Huul (parim mängija), Rene Tähe, Ken Kotkas, Jüri Rauam, Jaanus Rauam, Raigo Laidsalu, Allar Vaiksalu, Rait Lember.


KÕIK TULEMUSED


10:00 A Korvpallurid - Sofa 0:0

10:20 A Kooli I - Kehra All Stars 3:2

10:40 B FC Juniors - Põrgupõhja 0:3

11:00 B Kooli II - Alavere 5:0

11:20 A Korvpallurid - Kooli I 1:5

11:40 A Sofa - Kehra All Stars 0:2

12:00 B FC Juniors - Kooli II 1:3

12:20 B Põrgupõhja - Alavere 1:3

12:40 A Korvpallurid - Kehra All Stars 0:5

13:00 A Sofa - Kooli I 0:3

13:20 B FC Juniors - Alavere 2:4

13:40 B Põrgupõhja - Kooli II 0:3

14:00 7. koha mäng: Korvpallurid - FC Juniors 1:2

14:20 5. koha mäng: Sofa - Põrgupõhja 3:4

14:40 Poolfinaal 1: Kooli I - Alavere 6:1

15:00 Poolfinaal 2: Kooli II - Kehra All Stars 2:0

15:20 PRONKSIMÄNG: Kehra All Stars - Alavere 0:1

15:40 FINAAL: Kooli I - Kooli II 2:2 (pen. 2:3)


TURNIIRI LÕPPJÄRJESTUS


1. Kooli II

2. Kooli I

3. Alavere

4. Kehra All Stars

5. Põrgupõhja

6. Sofa

7. FC Juniors

8. Korvpallurid


VÄRAVALÖÖJATE EDETABEL


7Anatoli Nagornõi (Kooli I)

5 Aleksandr Levin (Kooli I)

Andrei Fedossejev (Kooli II)

4 Emin Munshiyev (Kooli II)

Evgeny Rebotunov (Kehra All Stars)

Freddi Turmann (Põrgupõhja)

3 Villu Roomere (Kooli I)

Pavel Hartšuk (Kooli I)

Andrei Kašuba (Kehra All Stars)

Ken Kotkas (Alavere)

2 Sergei Ziedjalis (Kooli II)

Sergei Kopossov (Kooli II)

Kaspar Huul (Alavere)

Jüri Rauam (Alavere)

Mihkel Kuuse (Põrgupõhja)

Ranet Sirkas (Sofa)

Reigo Vikat (FC Juniors)

Martin Nerut (FC Juniors)

1 Sergei Toivokainen (Kooli II)

Jaanus Rauam (Alavere)

Rene Tähe (Alavere)

Svjatoslav Zamiralov (Kehra All Stars)

Anton Beljaev (Kehra All Stars)

Kristi Gross (Põrgupõhja)

Siim Urva (Põrgupõhja)

Argo Veerbaum (Sofa)

Tanel Vilks (FC Juniors)

David Mamporia (FC Juniors)

Indrek Lillsoo (Korvpallurid)

Marek Suik (Korvpallurid)

omavärav (FC Juniors)


SUURED TÄNUD KÕIKIDELE OSAVÕTJATELE JA PEALTVAATAJATELE MEELEOLUKA TURNIIRI EEST!